Máte tenkú rohovku? S operáciou očí Relex Smile to nie je žiadny problém!

Chceli by ste sa zbaviť okuliarov či šošoviek operáciou očí, ale diagnostikovali vám tenkú rohovku? Vyskúšajte to jednoducho a bezbolestne s najmodernejšou operačnou metódou korekcie očí súčasnosti.

Relex Smile, bez bolesti, bez rezu a bez pálenia rohovky excimerom

Zabudnite na laserové operácie druhej generácie pomocou metódy Lasik, my sme ďalej. Relex Smile je revolučná, tretia generácia laserových operácií, ktorá sa vykonáva prostredníctvom najmodernejšieho femtosekundového lasera VISUMAX 500 od nemeckej spoločnosti Carl Zeiss. Medzi najvhodnejších kandidátov na absolvovanie operácie očí metódou Relex Smile patria pacienti s krátkozrakosťou nad -1 do -10 dioptrií alebo astigmatizmom do 5 cylindrov. Dobrou správou je, že vhodná aj pre pacientov s tenkou rohovkou.

Nemusíte sa obávať bolesti počas a po operácii. Pri Relex Smile sa nevykonáva rez na rohovke, to znamená, že nedochádza k jej narušeniu. Ďalšou výhodou je, že sa nepoužíva excimerový laser na spálenie tkaniva rohovky.

Zákrok metódou Relex Smile je najdokonalejšou operačnou metódou, pri ktorej nie je žiadna rekonvalescencia a zrak sa vám vyjasní takmer hneď po operácii. Okrem toho je vznik syndrómu suchého oka či riziko pooperačných komplikácií minimálne, pretože korekcia očí prebieha iba na povrchu rohovky.

Zbavte sa okuliarov a zažite pocit slobody! Príďte k nám do iClinic, naši špecialisti vám radi pomôžu na vašej ceste za novým, ostrým zrakom.