Skupinová zľava na operáciu očí

Operácia očí ReLEx Smile 3D je skvelým riešením, ako sa bezbolestne zbaviť svojich okuliarov či kontaktných šošoviek. Najmodernejšia laserová technológia bez problémov odstráni vašu zrakovú vadu bez rezu, bez porušenia rohovky či pálenia tkaniva excimerovým laserom. S touto metódou bude aj následná regenerácia prebiehať rýchlejšie a príjemnejšie. Výhodou operácie očí metódou Relex Smile 3D je maximálna bezpečnosť pre vás ako pacienta, zachovanie fyziologických vrstiev rohovky, žiadne komplikácie doteraz známe pri ostatných metódach a minimálne riziko suchého oka. Chceli by ste na túto progresívnu operáciu využiť skupinovú zľavu, ale nepoznáte nikoho, kto by mohol mať o podobný zákrok záujem? Žiadny problém, s nami to zvládnete úplne jednoducho. Ako?

Využite skupinovú zľavu na ReLEx Smile 3D

Aj u nás platí pravidlo „čím viac ľudí sa na operáciu prihlási, tým väčšou zľavou vás odmeníme“. Ale kde hľadať ďalších 9 záujemcov o podobný zákrok, aby ste získali najvýhodnejšiu cenu? My ich za vás nájdeme. Na našej stránke spájame všetkých záujemcov o laserovú operáciu ReLEx Smile 3D do 9 skupín s počtom členov od 2 do 10. Čím viac členov, tým vyššia zľava. Prihláste sa do skupiny s vami vybranou zľavou a počkajte, kým sa k vám pridajú ďalší záujemcovia.

Ako skupinová zľava funguje

Do skupiny sa môžete prihlásiť sami alebo vás tam môže pridať jeden z jej členov. Veľkou výhodou je, že termín operácie očí si vyberiete nezávisle od ostatných ľudí z tejto skupiny.  To isté platí aj o úhrade ReLEx Smile 3D zákroku – neplatíte za všetkých členov vopred a naraz, ale sumu uhradíte individuálne. Samozrejmosťou je aj predoperačné vyšetrenie v cene samotného zákroku. Po prihlásení sa do skupiny obdržíte správu s odkazom, ktorým sa odtiaľto jednoducho môžete odhlásiť v prípade, že ste si si to rozmysleli. Môže sa stať, že na vyšetrení odhalíme, že nie ste vhodný adept na tento zákrok? Áno, nastať môže aj takáto situácia. Vtedy sa prehlásite na pre vás vhodný spôsob operácie zraku.