Ako získať 1 000 € zľavu na operáciu očí?

júl 22, 2020

Uvažovali ste nad operáciou očí? Potešíme vás! Práve teraz máte jedinečnú možnosť, ako sa zbaviť problémov so zrakom v špičkovej očnej klinike výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Musíte však byť medzi prvými 1 000 pacientmi, ktorí sa rozhodnú pre operáciu očí niektorou z nasledovných metód:

ReLEx SMILE 3D

  • operačná metóda najnovšej – tretej, generácie, určená pre odstránenie krátkozrakosti do -10 dioptrií a astigmatizmu do 5 cylindrov. Ide o hĺbkovú, bezbolestnú, rýchlu operáciu špičkovým femtosekundovým laserom VISUMAX 500 ZEISS. Ostrý zrak nastupuje okamžite po operácii a nakoľko je zákrok vykonávaný bez potreby rezu na oku, človek sa do bežného života vďaka krátkej dobe hojenia vracia už na druhý deň po operácii.

Cena po uplatnení 1 000 € zľavy: 650 €/oko

Z-Lasik Premium

  • najjemnejšia, najrýchlejšia a najpresnejšia femtolasiková operácia súčasnosti. Zákrok je realizovaný dvojfázovo – femtosekundovým a excimerovým laserom. Z-Lasik sa používa na korekciu ďalekozrakosti, krátkozrakosti a astigmatizmu. Zákrok je bezbolestný s krátkou dobou rekonvalescencie.

Cena po uplatnení 1 000 € zľavy: 550 €/oko

FEMTO Z-Prelex

  • moderná metóda, ktorá sa odporúča pacientom nad 40 rokov trpiacim presbyopiou, prípadne ďalšími refrakčnými zrakovými problémami. Podstatou operácie je výmena pôvodnej šošovky, ktorá už nedokáže dokonale zaostrovať na veľmi blízke predmety za novú, trifokálnu. Voperovaním trifokálnej šošovky sa zbavíte okuliarov do blízka, do diaľky a na strednú vzdialenosť a zároveň natrvalo eliminujete riziko vzniku šedého zákalu.

Cena po uplatnení 1 000 € zľavy: 995 €/oko

Najvhodnejšiu metódu určí lekár po komplexnom vyšetrení vášho zraku.
K uvedeným cenám nebudete už nič doplácať. V cene máte okrem samotnej operácie aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku. Výhodou tiež je, že iClinic nevyžaduje platbu vopred, za zákrok zaplatíte až v deň jeho absolvovania.

1 000 € zľavu na výborný zrak získate celkom jednoducho:

  1. Objednajte sa na laserovú operáciu očí medzi prvými 1 000 klientmi cez jednoduchý, nezáväzný kontaktný formulár.
  2. Vyplňte všetky polia a do políčka „Text správy“ napíšte heslo: MILIÓNOVÝ ZRAK.
  3. Odošlite vyplnený formulár. Nič viac robiť nemusíte. V krátkom čase sa s vami personál kliniky skontaktuje za účelom dohodnutia si stretnutia.

Pozor, aby ste nezmeškali koniec akcie

Počas tehotenstva sa v tele ženy mení hladina hormónov. To má za následok rôzne zmeny a stavy, ktoré žena pred tehotenstvom nepoznala. Jedným z takých je aj zhoršenie zraku. Na svedomí ho má zvýšená hladina hormónu relaxín, ktorý je príčinou nižšej pevnosti očného bielka a následne zhoršeného videnia do diaľky. Aj keď sa vo väčšine prípadov zrak po pôrode vráti do normálu, niektoré ženy si budú musieť zvyknúť na dioptrické okuliare. Alebo absolvovať operáciu očí, napríklad metódou ReLEx SMILE 3D.

Nebezpečný zelený zákal a relatívne ľahko riešiteľný šedý zákal

Je dôležité upozorniť na to, že akcia, počas ktorej iClinic rozdá zľavy v hodnote 1 000 000 €, trvá len do 20. 9. alebo len pre prvých 1 000 záujemcov. Odporúčame preto vyplniť a odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom ešte dnes, čím si zabezpečíte miesto medzi záujemcami, ktorí zľavu získajú. Presné podmienky pre získanie zľavy vo výške 1 000 € nájdete na www.iclinic.sk.

Perfektný zrak do jari? Na laserovú operáciu je ideálny čas

Perfektný zrak do jari? Na laserovú operáciu je ideálny čas

Krátkozrakosť, ďalekozrakosť, katarakta, presbyopia či astigmatizmus. Niektoré z uvedených očných vád „len“ znepríjemňujú život, iné môžu byť príčinou trvalej slepoty. S niektorými žijeme vedome desaťročia, o existencii iných netušíme až kým sa naplno neprejavia....

Základný test zraku si môžete spraviť aj doma

Základný test zraku si môžete spraviť aj doma

  Krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus, farbosleposť či zúžené zorné pole patria medzi zrakové problémy, ktoré môžeme poznať už roky alebo nás môžu začať trápiť v neskoršom veku bez akýchkoľvek predchádzajúcich očných ochorení. Jediným relevantným...

Zhoršil sa vám zrak do diaľky? Poradíme, čo robiť

Zhoršil sa vám zrak do diaľky? Poradíme, čo robiť

Krátkozrakosť je v priemyselne vyspelých krajinách jednou z najčastejších očných vád. Táto refrakčná chyba trápi aj stále väčší počet Slovákov. Kým ešte pred 15-20 rokmi sa takmer výlučne jednalo o vrodený problém, dnes rýchlo rastie tiež počet pacientov so získanou...

Ako prebieha laserová operácia očí?

Ako prebieha laserová operácia očí?

Oči sú orgánom, bez ktorého si vie život predstaviť asi len málokto z nás. Mať dobrý zrak je snom snáď každého pacienta s refrakčnou chybou či s niektorým z očných ochorení. Niekto sa uspokojí s nosením dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek, pre iného je...

Kontaktujte nás